Pracowałam w sklepie już od kilku lat. Lubiłam swoją pracę, ponieważ dawała mi satysfakcję. Zarabiałam też dobre pieniądze i niczego mi nie brakowało. Moja szefowa była wyrozumiałą i sympatyczną kobietą. Ufała mi i często dawała jakieś dodatkowe zajęcia, bym mogła się rozwijać.

Sprzedaż pościeli dziecięcej w atrakcyjnej cenie

pościel dla dzieci cenaDo sprzedaży miały trafić nowe produkty i szefowa bardzo uważnie je dobierała. Poprosiła mnie o pomoc, ponieważ chciała również sprzedawać pościel dziecięcą, ale nie miała dojścia do producenta. Miałam się tym zająć osobiście. Za porządną pościel dla dzieci cena do najniższych nie należała, jednak szefowa głównie stawiała na jakość i musiałam to wziąć pod uwagę. Znalazłam namiar na sprawdzonego producenta pościeli dziecięcej i nawiązałam z nim współpracę. Po dokonaniu wszystkich ustaleń i załatwieniu sporego rabatu poszłam do szefowej. Była pod ogromnym wrażeniem tego, co załatwiłam i kazała mi zamówić kilkadziesiąt kompletów pościeli dziecięcej. Dostawa nastąpiła następnego dnia. Odebrałam zamówienie osobiście, ponieważ musiałam każdy produkt dokładnie sprawdzić. Musiał się zgadzać rozmiar, wzór i cena, którą ustaliłam indywidualnie z producentem. Po podpisaniu kierowcy dokumentów, zaczęłam układać produkty w sklepie. Kartki z cenami już wcześniej sobie przygotowałam i dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu. Klientów, którzy przychodzili do sklepu zachęcałam do zapoznania się z nową ofertą sklepu. Dzięki temu udało się sprzedać dużo pościeli.

Nowy produkt na stałe zagościł na sklepowych półkach a jego atrakcyjna cena przyciągnęła wielu klientów. Szefowa była ze mnie dumna, ponieważ wszystko załatwiłam sama. Dostałam awans i podwyżkę. Czekałam na taką okazję już od dłuższego czasu i w końcu się udało.